Juli 2024

UgeMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
Uge 271

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
08.00 - 09.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Annie Larsen
11.00 - 12.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Fried
11.00 - 12.00
-2

Lille bane - Maria Weber
13.00 - 14.30
-3

Stor bane med agilityforhindringer - Jutta Scholz
13.00 - 14.00
-2

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
17.30 - 19.30
-4

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Klink Dalgaard
19.30 - 21.30
-4

2

Hallen (hverdage dagstid) - Iben Vitved
08.00 - 09.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Annie Larsen
09.00 - 10.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Helle Agerskov
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
10.00 - 11.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Fried
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Annette Dresling
11.00 - 12.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Carina Asmussen
13.00 - 14.00
-2

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
18.00 - 21.00
-6

3

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
08.00 - 09.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
09.00 - 10.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Malene Torp
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Susanne Sødring
11.00 - 12.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Jutta Scholz
12.00 - 13.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Michelle Galle
12.30 - 14.30
-4

Stor bane med agilityforhindringer - Carina Asmussen
14.30 - 15.30
-2

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
18.00 - 20.30
-5

4

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
08.00 - 09.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Helle Agerskov
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
09.00 - 10.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annie Larsen
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Annette Fried
10.00 - 11.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Klink Dalgaard
17.30 - 21.00
-7

5

Hallen (hverdage dagstid) - Maj-Britt Jensen
08.00 - 09.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Mia Stage Olesen
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Iben Vitved
10.00 - 11.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Helle Agerskov
11.00 - 12.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Malene Torp
12.00 - 13.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Rikke Larsen
13.00 - 14.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Ellen Agger
14.00 - 15.00
-2

Hallen (aften/weekend) - Annette Klink Dalgaard
16.00 - 21.30

6
7
Uge 288

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
08.00 - 09.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Annie Larsen
11.00 - 12.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Fried
11.00 - 12.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Mia Stage Olesen
12.00 - 13.00
-2

Lille bane - Maria Weber
13.00 - 14.30
-3

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
18.00 - 21.00
-6

9

Hallen (hverdage dagstid) - Mia Stage Olesen
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Sheila Mitchell
10.00 - 11.00
-2

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
18.00 - 19.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Klink Dalgaard
19.00 - 21.00
-4

10

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
08.00 - 09.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Tanja Stokholm
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Susanne Sødring
11.00 - 12.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Klink Dalgaard
17.00 - 21.00
-8

11

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Sheila Mitchell
10.00 - 11.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annie Larsen
10.00 - 11.00
-2

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
16.00 - 17.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Klink Dalgaard
17.30 - 19.30
-7

12

Stor bane med agilityforhindringer - Iben Vitved
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Mia Stage Olesen
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Helle Agerskov
10.00 - 11.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Malene Torp
10.00 - 11.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Carina Asmussen
11.00 - 12.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Elisabeth Fabricius
11.00 - 12.00
-2

13
14
Uge 2915

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Annie Larsen
11.00 - 12.00
-2

16

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
08.30 - 09.30
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Karen Halgreen
11.00 - 13.00
-4

Lille bane - Maria Weber
11.00 - 12.30
-3

17
18

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Sheila Mitchell
11.00 - 12.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annie Larsen
11.00 - 12.00
-2

19
20
21
Uge 3022

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
08.00 - 09.00
-2

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Annie Larsen
11.00 - 12.00
-2

23

Hallen (hverdage dagstid) - Sheila Mitchell
10.00 - 11.00
-2

Lille bane - Maria Weber
11.00 - 12.30
-3

Hallen (hverdage dagstid) - Karen Halgreen
11.00 - 13.00
-4

24

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Sheila Mitchell
11.00 - 12.00
-2

25

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
09.00 - 10.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annie Larsen
10.00 - 11.00
-2

26

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
10.00 - 11.00
-2

27
28
Uge 3129

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Annie Larsen
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Sheila Mitchell
11.00 - 12.00
-2

Lille bane - Maria Weber
13.00 - 14.30
-3

30

Hallen (hverdage dagstid) - Sheila Mitchell
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Karen Halgreen
11.00 - 13.00
-4

31
1
2
3
4