Maj 2024

UgeMandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
Uge 1829
30
1

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
09.00 - 10.00
-2

Hallen (aften/weekend) - Annette Klink Dalgaard
17.30 - 21.00

Stor bane med agilityforhindringer - Anders Rohde
19.30 - 20.30
-2

2

Stor bane med agilityforhindringer - Kristiina Kääramees
10.00 - 11.00
-2

Hallen (aften/weekend) - Annette Klink Dalgaard
17.00 - 22.00
-Med agilityforhindringer

Stor bane med agilityforhindringer - Kvistgård Agility Forening
17.30 - 21.00
-7

3

Hallen (hverdage dagstid) - Karen Halgreen
11.00 - 13.00

4

Hallen (aften/weekend) - Annette Klink Dalgaard
08.00 - 15.00

5
Uge 196

Hallen (hverdage dagstid) - Annette Klink Dalgaard
08.00 - 10.00
-4

Hallen (hverdage dagstid) - Trine Rafn
10.30 - 12.30
-4

Hallen (hverdage dagstid) - Michelle Galle
15.00 - 16.00
-2

Hallen (aften/weekend) - Annette Klink Dalgaard
17.00 - 21.00

7

Hallen (hverdage dagstid) - Annette Klink Dalgaard
08.00 - 09.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Michelle Galle
09.00 - 11.00
-4

Hallen (aften/weekend) - Annette Klink Dalgaard
17.00 - 21.00

8

Hallen (aften/weekend) - Annette Klink Dalgaard
17.00 - 22.00

9
10

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
10.30 - 11.30
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Jutta Scholz
14.00 - 15.00
-2

11
12
Uge 2013

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
08.00 - 09.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Annie Larsen
11.00 - 12.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Fried
11.00 - 12.00
-2

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
17.00 - 21.00

14

Stor bane med agilityforhindringer - Helle Agerskov
09.30 - 10.30
-2

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
17.00 - 21.00

15

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
08.00 - 09.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
09.00 - 10.00
-2

Lille bane - Maria Weber
11.00 - 12.30
-3

Hallen (hverdage dagstid) - Mia Stage Olesen
15.00 - 16.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Klink Dalgaard
17.30 - 21.00

16

Stor bane med agilityforhindringer - Annie Larsen
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Sheila Mitchell
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
11.00 - 12.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Fried
11.00 - 12.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Susanne Sødring
12.00 - 13.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Helle Agerskov
12.00 - 13.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Mia Stage Olesen
15.00 - 16.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Klink Dalgaard
17.00 - 22.00

17

Stor bane med agilityforhindringer - Christina Krabbe
09.30 - 10.30
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Ellen Agger
10.30 - 11.30
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Karen Halgreen
11.00 - 13.00

Stor bane med agilityforhindringer - Marianne Diers
11.30 - 12.30
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Tanja Stokholm
12.30 - 13.30
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Jutta Scholz
13.30 - 14.30
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Cathrine Lindeschou Jensen
14.30 - 15.30
-2

18

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Klink Dalgaard
08.00 - 14.00

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
14.00 - 15.00

19
Uge 2120

Hallen (hverdage dagstid) - Mia Stage Olesen
08.00 - 09.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Iben Vitved
08.00 - 09.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Maj-Britt Jensen
09.00 - 10.00
-2

21

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
08.00 - 09.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Maj-Britt Jensen
09.00 - 10.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Jutta Scholz
13.00 - 14.00
-2

Lille bane - Cathrine Lindeschou Jensen
14.30 - 15.30
-2

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
17.00 - 20.00

Stor bane med agilityforhindringer - Marianne Diers
17.30 - 18.30
-2

22

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
09.00 - 10.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Sheila Mitchell
10.00 - 11.00
-2

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
17.00 - 19.30

Hallen (aften/weekend) - Annette Klink Dalgaard
19.30 - 21.30

23

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
08.00 - 09.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Christina Krabbe
09.00 - 10.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annie Larsen
10.00 - 11.00
-2

Lille bane - Maria Weber
11.00 - 12.30
-3

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Klink Dalgaard
17.00 - 20.00

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
20.00 - 22.00

24

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
08.00 - 09.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Michelle Galle
09.00 - 11.00
-4

Stor bane med agilityforhindringer - Tanja Stokholm
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Karen Halgreen
11.00 - 13.00

Hallen (hverdage dagstid) - Mia Stage Olesen
15.00 - 16.00
-2

25
26

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Klink Dalgaard
08.00 - 14.00

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
14.00 - 15.00

Uge 2227

Stor bane med agilityforhindringer - Tanja Stokholm
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
10.00 - 11.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Annie Larsen
11.00 - 12.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Fried
11.00 - 12.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Jutta Scholz
13.30 - 14.30
-2

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
17.00 - 21.00

28

Hallen (hverdage dagstid) - Marianne Westh
08.00 - 09.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Louise Vig
10.00 - 11.00
-2

Lille bane - Mia Stage Olesen
10.30 - 11.30
-2

Lille bane - Annette Klink Dalgaard
17.00 - 20.00

29

Hallen (hverdage dagstid) - Mia Stage Olesen
11.00 - 12.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Klink Dalgaard
17.30 - 21.00

Teorilokalet - Sanne Dræbye
19.00 - 21.00
-Med varme-4

30

Stor bane med agilityforhindringer - Iben Vitved
09.00 - 10.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annie Larsen
10.00 - 11.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Fried
11.00 - 12.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
11.00 - 12.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Annette Klink Dalgaard
17.00 - 22.00

31

Hallen (hverdage dagstid) - Mia Stage Olesen
08.30 - 09.30
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Karen Halgreen
11.00 - 13.00

Hallen (hverdage dagstid) - Majbrit Bengtson
13.00 - 14.00
-2

Hallen (hverdage dagstid) - Susanne Sødring
14.00 - 15.00
-2

Stor bane med agilityforhindringer - Jutta Scholz
14.00 - 15.00
-2

1
2